Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:22 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: 2po2 ft Altuna Sejdiu & Dafina Zeqiri - VIBE 2010
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2011, 2:53 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 21st, 2011, 2:25 am
Мислења: 6
Eve go spotot , 4 milioni views..

http://www.youtube.com/watch?v=d5xZK6lGy1MКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап