Сега е точно : Jуни 22nd, 2021, 12:03 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Cypress Hill - Hits from the bong (live)
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2009, 2:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cdSyjOyyI-M[/youtube]

:twisted: :twisted: :twisted:Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2009, 3:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Хахаха какооов настап...Устав се 8)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 11:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Ѕверови се,многу јака песна!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2009, 1:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Сакам и ја...таму...така...нешто...било шо...некако...некаде...некогаш...СЕ!!!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2009, 12:19 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Лелеллелеел Б Реал... Најбољеее хеехехе ... Сакам у Ск да доат. :(

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 15th, 2009, 2:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
А кој не сака бе пер? :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 15th, 2009, 4:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
најубоото искуство што сум го имал у живот беше концертот на Сајпрес и тоа на 13000 публика :) дефинитвно би идел уште 500000 пута пак на нив!

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Cypress Hill - Hits from the bong (live)
ТемаИспратено: Авдуст 29th, 2009, 3:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Ја би сваки дан...нз..али типциве ми се едни од најдобрите...нз..најбоље... :) :) :)

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Cypress Hill - Hits from the bong (live)
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2010, 2:40 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 5:27 pm
Мислења: 22
Закон настап :) Вистина, кој не би сакал да дојдат у МК? :lol:

Cypress Forever.

_________________
Hip Hop Elements:
[Graffiti] [Rap] [Breakdance] [Beatbox] [Scratching / DJ]


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап