Сега е точно : Септември 19th, 2021, 10:48 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: CYA @ Club Milenium 27.06.2009
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2009, 4:00 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
[align=center]добро беше онака као настан, а CYA не направија ништо посебно освен што глумеа репери на плејбек, не очекував...


дел од атмосферата:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O8OjmgDcCfw[/youtube]

ИНФО[/align]


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап