Сега е точно : Септември 26th, 2021, 3:49 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Eminem & The Roots - Lose Yourself
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 4:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
[video width=400 height=350]http://www.youtube.com/watch?v=mReO7t_f1X8&feature=related[/video]


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 4:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
е да го ебам...сите закачија клип, и ја закачив клип :lol: :lol: :lol:
оти вака го дава бе да го ебам!? :evil:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 5:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NXMhWNddhFc[/youtube]
Изволте друже.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 5:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
А забораив да ти објаснам како да закачиш видео од јутуб.Еве слика.
Слика
Значи стискаш на јутуб копчето обележано со црвено,се појавува тоа малото прозорче и таму го убацуваш линкот од јутуб.

Слика
Ќе го копираш линкот од јутуб од местото кај што е обележано со црвено и ќе го стајш у тоа прозорчето кај што ти реков и ОК стискаш.Се надевам дека ќе ти помогне.Поздрав!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 5:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Не е нормален Ем...Закон закон ко секоаш

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 5:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Првата слика

Слика

Втората слика

Слика

Малце поголеми убао да видиш. :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 8:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Фала брат :oops:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 9:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Нема проблем друже,тука сме да си помогнеме.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2009, 10:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
леле еј ептен е јако-бато браос :)
последниот рефрен ептен здивуе :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап