Сега е точно : Jуни 22nd, 2021, 12:38 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Дел од настапите во Хавана (промоцијата на том 3)
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2009, 9:24 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada


Поздрав, ако некој има уште клипчиња нека постува овде.


_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дел од настапите во Хавана (промоцијата на том 3)
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2009, 7:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Партали...еејјј се би дал пак да отидам...партали... :D :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дел од настапите во Хавана (промоцијата на том 3)
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 2:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Супер! :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дел од настапите во Хавана (промоцијата на том 3)
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 4:49 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 17th, 2009, 4:57 pm
Мислења: 7
http://www.youtube.com/watch?v=U4wuGX9qePw


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дел од настапите во Хавана (промоцијата на том 3)
ТемаИспратено: Ноември 5th, 2009, 12:02 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 17th, 2009, 4:57 pm
Мислења: 7
http://www.youtube.com/watch?v=Qsbmet6fcDE


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап