Сега е точно : Jуни 22nd, 2021, 1:49 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Elemental - Ne vjerujem ( Еxit 2009 )
ТемаИспратено: Aприл 17th, 2010, 6:41 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elemental - Ne vjerujem ( Еxit 2009 )
ТемаИспратено: Aприл 29th, 2010, 7:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Чекам егзит оваа година..изглеа пак ке бидат таму...Само заради нив ке одам..ги обожавам луѓето..пошо за мене праат преубава музика..во која секој може да се пронајде..!!! :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап