Сега е точно : Maрт 19th, 2024, 9:56 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Skrien identitet so nov text - Dali
ТемаИспратено: Maј 6th, 2011, 12:26 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 6th, 2011, 12:22 am
Мислења: 5
Zoshto mora da boli koga sakash, zoshto mora da sakash a znaesh deka kje boli si se zaljubil ludo i moli se moli dali sega ti svati deka ne sekogash ljubovta kje ti vrati deka si pojden na pat koj kje patish so nepovrat da vratish svatish a svati deka mnogu kje boli imash shansa da sakash da bidesh sakan iskoristi ja.Sega sedam I tagata skriena do mene e dali sakam da bide? toa ne se prashuvam jas dali sakam da bidam chovek sakan?!Odgovorot go znaesh ako se otkazhesh mnogu ti kje se kaesh veruvaj pishuvam za da svatite no I da se svatam kolku pati si sakal kolku pati ljubovta ne ti vratila kolku pati si pushtil solza za devojka kolku pati si padnal a dali si stanal kolku pati kje boli no dali kje vratish , dali kje svatish deka zhivotot e nekoja mala zagatka shto teshko se svakja no ako ja svatish kje vredi,no I togash dali samo dobro kje sledi dali nekoj drug za tebe kje se trudi osven tatko I majka ceni gji , sakaj gji vrati im so toa shto kje gji sakash a ne da gji lazhesh nemoj nikogash .Dali ti kje pomislish deka so cigara ili alhohol koga tagata ubiva kje ti pomine samiot zhivot na takov test kje te navleche.
Nemoj samo na tebe da mislish sakaj I kje bidesh sakan nemoj samo da mislish deka tebe te boli nemoj nikogash !
Real comments



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Skrien identitet so nov text - Dali
ТемаИспратено: Maј 6th, 2011, 12:28 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 6th, 2011, 12:22 am
Мислења: 5
[quote="Nepoznat Identitet"]Zoshto mora da boli koga sakash, zoshto mora da sakash a znaesh deka kje boli si se zaljubil ludo i moli se moli dali sega ti svati deka ne sekogash ljubovta kje ti vrati deka si pojden na pat koj kje patish so nepovrat da vratish svatish a svati deka mnogu kje boli imash shansa da sakash da bidesh sakan iskoristi ja.Sega sedam I tagata skriena do mene e dali sakam da bide? toa ne se prashuvam jas dali sakam da bidam chovek sakan?!Odgovorot go znaesh ako se otkazhesh mnogu ti kje se kaesh veruvaj pishuvam za da svatite no I da se svatam kolku pati si sakal kolku pati ljubovta ne ti vratila kolku pati si pushtil solza za devojka kolku pati si padnal a dali si stanal kolku pati kje boli no dali kje vratish , dali kje svatish deka zhivotot e nekoja mala zagatka shto teshko se svakja no ako ja svatish kje vredi,no I togash dali samo dobro kje sledi dali nekoj drug za tebe kje se trudi osven tatko I majka ceni gji , sakaj gji vrati im so toa shto kje gji sakash a ne da gji lazhesh nemoj nikogash .Dali ti kje pomislish deka so cigara ili alhohol koga tagata ubiva kje ti pomine samiot zhivot na takov test kje te navleche.
Nemoj samo na tebe da mislish sakaj I kje bidesh sakan nemoj samo da mislish deka tebe te boli nemoj nikogash !
Real comments


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап