Сега е точно : Декември 7th, 2023, 6:32 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2009, 1:57 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N5m2HZ-U7nw&feature=related[/youtube]

го заебаааа хахахахахах :lol: :lol: :lol:Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2009, 2:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Јаки скечови! :D :D :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 2nd, 2009, 11:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 23rd, 2009, 3:33 pm
Мислења: 14
Локација: Valandovo
Може па и ќе не терат да дуваме...од кај да знаеш. (сообраќајка) :lol: :lol: :lol:

_________________
ÐąNĜعŖǿŤ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 3rd, 2009, 5:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
DaNGeR Напиша:
Може па и ќе не терат да дуваме...од кај да знаеш. (сообраќајка) :lol: :lol: :lol:


Многу јасно :) ако мирисаат на алкохол.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2009, 3:35 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
6 meseca , naj bitniot del od klipot :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ihN_B6qDy9c[/youtube]

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2009, 3:40 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Пу јз'к да ви се серам на младоста,да ви се серам :D :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7iPJLqnk-2w[/youtube]

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: К-15 (сите скечови тука!!!)
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2010, 9:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Еве ви еден стар скеч да се насмеете сите :)


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: К-15 (сите скечови тука!!!)
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2010, 11:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: К-15 (сите скечови тука!!!)
ТемаИспратено: Maрт 23rd, 2010, 9:18 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
децата у фотошоп,муж ми на работа у Mafia Wars :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап