Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:59 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: К-15 (сите скечови тука!!!)
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2008, 6:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n5lU8tmhxLI&feature=related[/youtube]

стар е али има некои шо не го глеале
хахаххаха будали сеКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2008, 6:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
може една молба до модераторите ? да сменат името на темава у К-15 ,за тука да идат сите нивни клипови и заебанции :)

башка еве уште еден
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MOy8e5VStio&feature=related[/youtube]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 26th, 2008, 7:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
K-15 се топ,во Македонија никој не ме смее ко нив.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 2:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Еве за оние кои се спремаат да полагаат--- автошкола :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UBOkT-78rB8[/youtube]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 28th, 2008, 12:44 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UoOobeWPCu8[/youtube]

Е шо глуп сум?
Не си
Шо бе не сум??? :) :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 8:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Плати бе, Перо! :twisted:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3UdIQQ6XhI8&NR=1[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 9:06 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Петка домаќин што сака да си ја расипе оценката... :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8d3_mBn23do&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 9:15 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Собраќајна незгода (Перо... пази бе да ти ибам!) :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LMdNAd8neyc&NR=1[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 9:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Јас сум Тошо, шизик од Карпош...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KzkWc5tWYSk&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 9:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
хахахаххаха перо пази бе да ти ибам хахахха колку сум се смеел,а и за тоа последното,
сите од карпош три ај у лептокарија :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап