Сега е точно : Jуни 24th, 2024, 6:20 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 3rd, 2008, 10:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
dzole Напиша:
Еве за оние кои се спремаат да полагаат--- автошкола :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UBOkT-78rB8[/youtube]

`Со колата не треба да се однесувате како со човек, туку колата треба да се сака`

Хахаха...
Значи стварно им нема рамен!!Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 3:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Колку пати си ме преварила?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e27c8X7qELQ&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 6:10 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Модна ревија

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XriYGIk3Fd8[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 6:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Ристо на семафори

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CtC07YNhtAY&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 6:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Порше :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wGe4_izZsX0&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2008, 6:43 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Ристо женоубиецот

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gU3vcXM79OE&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 31st, 2008, 4:26 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Психологија

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P_pFfKSe3cI[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 3:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Што е женски орган, два прста над половиот? Одговорот ќе го најдете во скечот :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IyIxjELiJGA[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 13th, 2009, 2:27 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
хахаха шефе шибер е ,ајде бе шибер :D :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=haeWAFTQw9o[/youtube]

симни се бе глуп! ке паднеш :twisted: :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2009, 1:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N3XUVz8yfNw[/youtube]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ненормално хахахаххахахахахахахахха


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап