Сега е точно : Декември 7th, 2023, 12:57 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Ти си Македонија!
ТемаИспратено: Jaнуари 29th, 2009, 6:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wqq8xjDVR9Q[/youtube]


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 29th, 2009, 6:54 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Нека се шири ова видео до секоја македонска душа.

Друго нема што да се коментира...

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 12:27 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
НЕ СЕ ЗАДОВОЛУВАЈ СО УЧЕСТВО,БОРИ СЕ ЗА ПОБЕДА !
го гледав пред ден два,го има на скоро сите канали мислам ,одличен проект ,патриотски,не само за земјата туку го развива и оптимизмот во самите нас
поздрав
фала за постот брат


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 3rd, 2009, 12:48 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 26th, 2008, 3:39 am
Мислења: 30
Локација: Kumanovo
најјако видео

_________________
I hate copies,i hate to steal,im one of a kind and i make my own meal,i make my own ryme u f******,****


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 3rd, 2009, 5:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Најдобра порака.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ти си Македонија!
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 5:15 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
I'm Macedonian


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ти си Македонија!
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2009, 10:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ова е можеби твое дело? :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ти си Македонија!
ТемаИспратено: Ноември 5th, 2009, 9:31 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
THE_LADY_D Напиша:
Ова е можеби твое дело? :)


Не е :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап