Сега е точно : Jуни 24th, 2024, 5:43 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Breakdance Fail
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 9:08 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900


Ми личи на сцена од текен тројкаКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Breakdance Fail
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2009, 9:10 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://www.youtube.com/watch?v=TFI9MWGekVY&feature=related

еве ви го линкот ако не ви се појавуе видеото


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап