Сега е точно : Декември 7th, 2023, 5:57 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Pencil Beats
ТемаИспратено: Декември 8th, 2009, 4:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Страшна техника...користење на пенкалца прсти или цела рака...али излагаат страшни комбинации :D :D :D Уживајте :


_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Pencil Beats
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 7:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Ѕверско е ова да го знаеш, моеш да се курчиш :twisted:
добри клипчиња
позЗ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Pencil Beats
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2010, 4:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
хаха навистина интересно :)

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Pencil Beats
ТемаИспратено: Aприл 22nd, 2010, 10:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Почнав да го учам..и не е воопштпо лесно..треба преголема контрола на раката... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап