Сега е точно : Септември 30th, 2023, 1:54 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: UGLY - Контра (Official Video)
ТемаИспратено: Авдуст 2nd, 2014, 1:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 13th, 2013, 10:32 am
Мислења: 3
Слика

https://www.youtube.com/watch?v=vjjDvVQKq7AКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап