Сега е точно : Jуни 22nd, 2021, 10:14 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2008, 10:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Сеа ќе има дешавка у Холандија ''Rock Of The Bells'' па би било добро да присуствуваш и на некој начин да ни ја доловиш атмосферата...

Има на нет информирај се ако не си слушнал околу ова до сега :wink:
Позз


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2008, 11:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
Crash Mc Напиша:
Сеа ќе има дешавка у Холандија ''Rock Of The Bells'' па би било добро да присуствуваш и на некој начин да ни ја доловиш атмосферата...

Има на нет информирај се ако не си слушнал околу ова до сега :wink:
Позз


знам и нема да го пропуштам тоа во никој случај, има и дрѕги многу добри ствари како Roots, Ill Bill, Dilated Peoples, Lil Kim али ми се заеба телефонот што ги снимав стварите, ако најдам некој друг начин ке гледам да снимам и да репортирам :)
Поздрав

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2008, 11:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
VOJNIK Напиша:
Crash Mc Напиша:
Сеа ќе има дешавка у Холандија ''Rock Of The Bells'' па би било добро да присуствуваш и на некој начин да ни ја доловиш атмосферата...

Има на нет информирај се ако не си слушнал околу ова до сега :wink:
Позз


знам и нема да го пропуштам тоа во никој случај, има и дрѕги многу добри ствари како Roots, Ill Bill, Dilated Peoples, Lil Kim али ми се заеба телефонот што ги снимав стварите, ако најдам некој друг начин ке гледам да снимам и да репортирам :)
Поздрав


[font=Arial Black] [/font]
И да гледаш да најдеш :lol: шала, колку само би сакал да присуствувам на таков настан ццц...

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 14th, 2008, 3:23 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
шо бидна со ова ,има неш? :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап