Сега е точно : Jуни 9th, 2024, 2:05 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2008, 9:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 13th, 2006, 6:36 pm
Мислења: 49
Локација: Tetovo
pare ljudi pare im treba, pochit imaa


_________________
Koga Smrtta Doagja Se Ragja Nasha Verzija


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2008, 9:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
a mislite deka ako ima 2500 glasa od makedonija deka oni ce se angaziraa da dojda ovde? sto vi e be ce ti reca platite odma vi doagamo

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2008, 10:11 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
Dobro be luge tolku li ne go razbirate glasanjevo?!?!Ova ne e glasanje za da se napravat 1500 glasovi i deka tie gotovo odma ke dojdat bez problem!!Nikoj ne ti pravi taka,pari deka se u igra toa e normalno zarem mislite deka nekoj ke vi dojde gaga tuku taka!?Ova e glasanje za da se vidi deka se ima zainteresiranost,i kako sto si pishuva tamo izglasajte 1500 luge i nie ke sreduvame so vashite promoteri,sho znachi deka ke bidat pushteni ponudi deka ima zainteresiranost,mozebi duri i cenata ke bide popristupachna se e mozno!Vaznoto e deka oni samo baraat zainteresiranost po gradovi vo svetot,pa koj im ja prifati ponudata ja prifati,koj ne zdarvje drug put :).Taka da GLASAJTE,ne ve koshta nishto,pa i neka se napraat 1500 glasovi daj bozhe,posle nataka drugoto sve e igra,sto ke se sluchi ne se znae,ali ne e ni losho da se proba!

Pozdrav!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2008, 12:34 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Jas 3 pati glasav... :) posto IP adresata mi e dinamicka... se menva... i razlicno email adresi... :)
Toj so mozi neka glasa poke pati... :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2008, 3:55 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 12th, 2006, 7:38 pm
Мислења: 514
Локација: Багдат
Ronin```` Напиша:
Dobro be luge tolku li ne go razbirate glasanjevo?!?!Ova ne e glasanje za da se napravat 1500 glasovi i deka tie gotovo odma ke dojdat bez problem!!Nikoj ne ti pravi taka,pari deka se u igra toa e normalno zarem mislite deka nekoj ke vi dojde gaga tuku taka!?Ova e glasanje za da se vidi deka se ima zainteresiranost,i kako sto si pishuva tamo izglasajte 1500 luge i nie ke sreduvame so vashite promoteri,sho znachi deka ke bidat pushteni ponudi deka ima zainteresiranost,mozebi duri i cenata ke bide popristupachna se e mozno!Vaznoto e deka oni samo baraat zainteresiranost po gradovi vo svetot,pa koj im ja prifati ponudata ja prifati,koj ne zdarvje drug put :).Taka da GLASAJTE,ne ve koshta nishto,pa i neka se napraat 1500 glasovi daj bozhe,posle nataka drugoto sve e igra,sto ke se sluchi ne se znae,ali ne e ni losho da se proba!

Pozdrav!!


Ma dzabe vezes brat ubavo naglasiv pogore ja samo kako moze da dojdat,ako imas pari ke dojdat ,mozes i doma da gi doneses sto vika vojnik :0


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2008, 5:51 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
himen Напиша:
Ronin```` Напиша:
Dobro be luge tolku li ne go razbirate glasanjevo?!?!Ova ne e glasanje za da se napravat 1500 glasovi i deka tie gotovo odma ke dojdat bez problem!!Nikoj ne ti pravi taka,pari deka se u igra toa e normalno zarem mislite deka nekoj ke vi dojde gaga tuku taka!?Ova e glasanje za da se vidi deka se ima zainteresiranost,i kako sto si pishuva tamo izglasajte 1500 luge i nie ke sreduvame so vashite promoteri,sho znachi deka ke bidat pushteni ponudi deka ima zainteresiranost,mozebi duri i cenata ke bide popristupachna se e mozno!Vaznoto e deka oni samo baraat zainteresiranost po gradovi vo svetot,pa koj im ja prifati ponudata ja prifati,koj ne zdarvje drug put :).Taka da GLASAJTE,ne ve koshta nishto,pa i neka se napraat 1500 glasovi daj bozhe,posle nataka drugoto sve e igra,sto ke se sluchi ne se znae,ali ne e ni losho da se proba!

Pozdrav!!


Ma dzabe vezes brat ubavo naglasiv pogore ja samo kako moze da dojdat,ako imas pari ke dojdat ,mozes i doma da gi doneses sto vika vojnik :0



Pa toa sakam da vi kazam.....ne se zamrajte vie so toa,vie samo glasajte si,ima posle koj da se zamara so drugite raboti!!:)

Pozdrav!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2008, 12:51 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
i ja glasaf :wink: jeeeei

_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 13th, 2008, 7:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 12th, 2006, 7:38 pm
Мислења: 514
Локација: Багдат
I sto napravivte so Wu tang ,da ne nastapuvaat :).
abe im pominalo vremeto na tie so izminat rok se,sega samo za pari se ebat i rap pravat ,ne se umarajte ima podobri poaktivni raperi od wu tang,ako vi se svigaat edna zurka so wu tang od starite pesni replay i ke stavime dvajca romi da peat :D

pozdrav iz rovinje :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 17th, 2008, 5:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 13th, 2005, 11:23 pm
Мислења: 500
Локација: United States Of Trnodol
Bobo ti si loooood

_________________
C.B.P. 4ever


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 17th, 2008, 6:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 28th, 2007, 9:36 am
Мислења: 247
Локација: epicentar Skopje
Imam kontakt so niv t.e. so managerot od Avstrija ili sakate preku edna tipka od Srbija Shabazz The Disciple + A1 taa klapa od Wu da gi donesete a za Method i prva postava e gavol ipol taka da ... teshko za sponzorstvo da najdete. Pozdrav
AGO(edna ljubov)
ps Se biva :)

_________________
Pravdata E Relativna Rabota No Vistinata E Edna


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап