Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2008, 3:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Izgleda nema da ima. (ne e pretpostavka)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2008, 9:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Dudo_Kozle Напиша:
Izgleda nema da ima. (ne e pretpostavka)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
svarno be voa?

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2008, 9:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Da.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2008, 3:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
e...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2008, 8:27 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 12th, 2006, 7:38 pm
Мислења: 514
Локација: Багдат
ne zborete pred vreme nisto ste slushnale neshto i odma radio mileva popoleka ne se znae nishto i vie pesimisti


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2008, 1:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Letovo nema da ima....ponatamu naesen.....
Peace!!!

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 23rd, 2008, 12:38 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
eve oficijalno nema da ima i pokraj golemite napori od nasa strana, pricinata e ednostavna, nema pari, nema dovolno sponzori za toa sto planiravme da pravime godinava, za do godina ne se znae sve zavisi od sponzorstvo vo drzavava, vi blagodaram na vasata poddrska vo sekoj slucaj.

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 23rd, 2008, 1:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
VOJNIK Напиша:
eve oficijalno nema da ima i pokraj golemite napori od nasa strana, pricinata e ednostavna, nema pari, nema dovolno sponzori za toa sto planiravme da pravime godinava, za do godina ne se znae sve zavisi od sponzorstvo vo drzavava, vi blagodaram na vasata poddrska vo sekoj slucaj.

boooooooooooooooooooooooo
booooooooooooooooooooooooooooooooo
booooooooooooooooooooooooooooo - seto voa za sponzorite, sekako
mame da im ebam, koj me smesti u vakvo mesto...
bas mi e krivo, mn se nadevav na ovakov nastan, minatiot bese nezaboraven...
u picku mater....
jas sepak se nadevam....ako treba nesto da se pomogne kazujte, ke prljame raci...
respect za naporot...
peace!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2008, 1:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 6th, 2006, 2:33 am
Мислења: 45
Локација: Битола
ОМГ !! :( :( :( :( .......... Леле.. Ах да ебам спонзори да ебам :S ... Ко не можев јас да спонзорирам све да се сулававме и ова година како прошлата... мн се разочарав со ова дека нема да има оваа година.. ама ај со надеж дека ќе има што поскоро :( .. 2007 беше НЕШТО НЕЗАБОРАВНО !! ... Ај Господ здравје да се организира да се најдат спонзори и што поскоро да биди Macedonian Hip Hop Festival 2 :D :D .... Се најубо !!

PEACE !!

_________________
Ако животот е пат кон смртта сакам да го изодам со оние луѓе кои ги знаат вистинските вредности на животот !!
Аго ( Една Љубов ) !!


AGO - The Father of Macedonian Rap !!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2008, 11:11 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
slusnav deka za ovoj fest ke se nosele nekoi raperi od balkanov..konkretno za marchelo i frenkie slusnav..e jbg ne idat tie za dzabe ..

koga bi se napraele napori da se soberi barem makedonskava scena na edno mesto da se napravi dobra zurka..nemora stransci da se nosa..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап