Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:34 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Sto sakas da ima na edna rap zabava?
DJ 4%  4%  [ 3 ]
Nastap 24%  24%  [ 16 ]
DJ i Nastap 72%  72%  [ 49 ]
Вкупно гласови : 68
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Sto sakate da vidie na rap zabava?
ТемаИспратено: Октомври 18th, 2010, 11:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 18th, 2010, 11:34 pm
Мислења: 1
Локација: Скопје, Ѓорче Петров
Сакам да видам и ДЈ и настап и сите како скокаат то плафон :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Sto sakate da vidie na rap zabava?
ТемаИспратено: Октомври 27th, 2010, 8:21 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
aceRmk Напиша:
Сакам да видам и ДЈ и настап и сите како скокаат то плафон :)


Абе ДЈ е широк поим...Биди конкретен :) хаха

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап