Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 7:56 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 5:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Мило ми е да читам вакви позитивни мислења... и жал ми е што не бев таму.
Поздрав и Почит!

ONE!!!!!!!


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 5:16 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
dajte nekoj sliki i videa za nes sto nemozevme da odime tamu


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 7:35 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 4th, 2008, 11:48 am
Мислења: 144
Локација: топанско
znaci zakon bilo se .... steta so ne otidov ama daleku e struga :lol:

_________________
неам ... потпис....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 7:39 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 7th, 2005, 9:54 pm
Мислења: 288
Ни мене не ми е Струга блиску, ама ај :)
Нема слики и клипови што можат да го доловат тоа чусвтво...Тоа требаше да се осети, а на тие што не беа, од клипчињата само лиги да им течат :D :D :D :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 9:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 15th, 2005, 1:48 pm
Мислења: 117
Локација: Bitola
abe top zakon bese
saf partali napraja kako i str2 i green out iako bez pese
zakon ednostavo neli zakon :D
peazeee

_________________
B.F.H ekipa SINE (boyzfromthehood)
(nasty,drifter,metod)
www.myspace.com/bfhboysfromthehood
www.boyzfromdahood.ning.com


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2008, 9:26 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Maрт 1st, 2008, 9:52 pm
Мислења: 32
zakon bese str2 i green out bea super
za saf mala replika ne me bendisaja so recitiraja na drugi ritami i taka

p.s. bravo za deckite so mavaja betbox mnogu bea dobri


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 4th, 2008, 5:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
А Пикисипи оти падна?беше пијан или едноставно се спрепна од каблите? :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2008, 12:58 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 7th, 2005, 9:54 pm
Мислења: 288
Изгледа се сопна... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2008, 1:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Cr|m|naL Напиша:
Изгледа се сопна... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Site znaeme za toa deka se sopna ama valjda bese pod necie dejstvo :D

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2008, 1:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
На бината супер беше за тоа-СЕКОЈА ЧЕСТ (МНООООГУ позитивно сум изненадена од него особено)...само нека ми прости ама ко му се деси тој настано се изнасмеав стварно.. :oops: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап