Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 9:52 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2008, 5:19 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 7th, 2005, 9:54 pm
Мислења: 288
ЛОЛ знам дека знаете, а и не е битно дали се сопнал онака или не...Јебига, тоа е. А Лејди Ди, хаха ќе ти прости, ваљда, аууу уствари чек...тој не ни знае дека си му се смеела...Ма битна е целината на фестот...баталете срањата.



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2008, 11:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Kako i da e mnogu jako si pominav i treba vakvi nastani da se pravat po4esto...:D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2008, 6:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2008, 5:01 pm
Мислења: 6
Локација: Skopje, Kisela voda
Odlicno bese, ama nemav aparat luge, pa ako ima nekoj sliki ili videa neka stai... na youtube ima samo od tehnoto :evil:

_________________
Check Yourself Before You Wreck Yourself!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2008, 7:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Сигурен си дека нема слики ставено на форумот??


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2008, 9:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2008, 5:01 pm
Мислења: 6
Локација: Skopje, Kisela voda
Ok, gi najdov, nema veze 3 dena imam iskustvo so forimi i znaat da mi se skaraat :D

_________________
Check Yourself Before You Wreck Yourself!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2008, 1:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Todorez Напиша:
Ok, gi najdov, nema veze 3 dena imam iskustvo so forimi i znaat da mi se skaraat :D

Не бе оти да ти се скарам?..Јас убо си прашав.. :wink:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2008, 4:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2008, 5:01 pm
Мислења: 6
Локација: Skopje, Kisela voda
THE_LADY_D Напиша:
Todorez Напиша:
Ok, gi najdov, nema veze 3 dena imam iskustvo so forimi i znaat da mi se skaraat :D

Не бе оти да ти се скарам?..Јас убо си прашав.. :wink:

Убаво си праша, него дали има негде видео?

_________________
Check Yourself Before You Wreck Yourself!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2008, 12:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
е тоа незнам јас..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2008, 1:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
Jas iam Videa Ce mu gi dadam na gangster neg. koa ce dojde kaj mene pa neka gi rasiri poso neam vreme da gi staam na youtube:)Inace zurkava beshe Tooooop:)Samo Ld pistolero so ne dojde toa beshe...Na RnS ne mu se iskacase na Scena:(ali kako i da e ToooP beshe u Globala:)Vazno da se druzime taka?:)

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2008, 1:36 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
Crash Mc Напиша:
Cr|m|naL Напиша:
Изгледа се сопна... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Site znaeme za toa deka se sopna ama valjda bese pod necie dejstvo :D

Malce od kablite ali koa zavrsi so Setot i koa iddese so Smilen za nakaj Soba Piki beshe mrtov pijan:)Iam slika ce ja staam na Forum ja neam u momentov so mene:)malce od kablite malce od pivoto ali nema veze uspea da stane bratot toa e najvazno:)

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап