Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:47 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Хип Хоп Настан Велес 16.10.2009
ТемаИспратено: Октомври 20th, 2009, 4:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
c-sativa Напиша:
CrashoOoT Напиша:
Иам еден клип ќе се обидам да ви ја доловам атмосферата ;)
Е јебига, најголем пропуст беа камерите. Требаше да има најмалку две, ама не знам од кои причини не можеа да се обезбедат...Краш ако имаш нешто снимка закачи ја и мене ме интересира шо е фатено :idea:
почит
мир!Ќе те снабдам тебе со УСБ.. :)


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап