Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:31 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2010, 12:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
А Тони Зен дека ќе биде предгрупа :lol: :D


_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2010, 1:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Хаха сигурно ги слушаш до толку шо ти го пореметиле мозокот :) :) :)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2010, 4:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
ако бе не реков ништо лошо...онака ја приметив ми бодна очи :mrgreen:
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 1:42 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
И што сега ќе одите на фифти или нема? :roll:
Ја би одела само ако дојдеше и еминем иначе вака јок, бегај таму освен шиптари, шиптари и шиптари други нема да има. :? :)

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 3:24 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
а коа ги дрмавте газињата на In da club убаво ви беше..
ја лично да имав 1000 денари вишок би одел :)


п.с @Анита: недај Боже да проголташ мува некоја,повеќе мозок ќе имаш во стомакот отколку во главата.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 3:26 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Полека со дискриминацијата :roll:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 4:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
mc_ado Напиша:
а коа ги дрмавте газињата на In da club убаво ви беше..
ја лично да имав 1000 денари вишок би одел :)


п.с @Анита: недај Боже да проголташ мува некоја,повеќе мозок ќе имаш во стомакот отколку во главата.
адо, gentle...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 3:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
mc_ado Напиша:
а коа ги дрмавте газињата на In da club убаво ви беше..
ја лично да имав 1000 денари вишок би одел :)


п.с @Анита: недај Боже да проголташ мува некоја,повеќе мозок ќе имаш во стомакот отколку во главата.


Извини брат ако те навредив некако, не ми беше тоа целта само кажав свое мислење но изгледа тука тоа и не важи баш. Иначе никогаш не сум го слушала човекот, не го слушам и не планирам да го слушам. А за Шиптарите не дискриминирав едноставно кажав дека ќе бидат на концертот во доста голем број, и искрено јас не би сакала да бидам таму од лични причини, а вас незнам ако сакате одете. А иначе тоа со мувата и не ти требаше баш! Но ок што сакаш пишувај што и сакаш прај ич не ми е гајле!

П.С. Картата ти е 1500 денари.

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 10:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
Anita Напиша:
mc_ado Напиша:
а коа ги дрмавте газињата на In da club убаво ви беше..
ја лично да имав 1000 денари вишок би одел :)


п.с @Анита: недај Боже да проголташ мува некоја,повеќе мозок ќе имаш во стомакот отколку во главата.


Извини брат ако те навредив некако, не ми беше тоа целта само кажав свое мислење но изгледа тука тоа и не важи баш. Иначе никогаш не сум го слушала човекот, не го слушам и не планирам да го слушам. А за Шиптарите не дискриминирав едноставно кажав дека ќе бидат на концертот во доста голем број, и искрено јас не би сакала да бидам таму од лични причини, а вас незнам ако сакате одете. А иначе тоа со мувата и не ти требаше баш! Но ок што сакаш пишувај што и сакаш прај ич не ми е гајле!

П.С. Картата ти е 1500 денари.


Не сум ти брат као прво,и не ме навреди никако само жално е што постојат уште луѓе со такви "свои мислења" као тебе.А иначе и тебе твојот коментар не ти требаше па никому ништо.

П.С Картата ти е 1000 денари. 1500 и 2000 е у некои партери и ложи појма неам.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 10:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Извини вака што ќе те прашам но може да ми кажеш тогаш какви треба да бидат луѓето? И ако за тебе е жално тоа што има луѓе со "свои мислења" тогаш ти какво мислење имаш? Или некој друг мисли наместо тебе?

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап