Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:04 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 6:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
Anita Напиша:
Извини вака што ќе те прашам но може да ми кажеш тогаш какви треба да бидат луѓето? И ако за тебе е жално тоа што има луѓе со "свои мислења" тогаш ти какво мислење имаш? Или некој друг мисли наместо тебе?


Извини вака што ќе ти кажам,луѓето треба да бидат какви сакаат(освен како тебе).
И не реков дека е жално што постојат луѓе со свои мислења туку со "ТАКВИ СВОИ МИСЛЕЊА" како твоето,и ако се мнозинство во државава,заминавме у к...ц.

Ете толку од мене,да не ја серам темава више.
Ако уште нешто не ти е јасно обрати се на приват.ПИС!Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 7:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
не си врзуете ли по еден шамар бе вие двајца? :mrgreen: :mrgreen:
ама ја затупевте, и на крај па излезе "моето мислење е мое, а твоето не чини"
одморете ги главите, не туку тресете...на кој му се оди нека оди, на кој не му се оди нека не оди. причината е ирелевантна. да му ебам племето и на фифти и на мифти

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 8:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Епа тогаш се извинувам што ви сметав и ве замарав со "моите мислења". Нареден пат пред да пишам нешто првин ќе се обратам на mc_ado пошто гледам тој е стручен во овие работи па после ќе пишам тука. Но ќе гледам да нема нареден пат пошто со луѓе како мене државата пропаѓа, а нормално никој не го сака тоа. Така да уште еднаш се извинувам што ве замарав, немав таква намера.

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2010, 4:20 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Уживај Анита, животот продолжува :)

Да ви се мочам во Фифти Сент :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2010, 8:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Епа тогаш се извинувам што ви сметав и ве замарав со "моите мислења". Нареден пат пред да пишам нешто првин ќе се обратам на mc_ado пошто гледам тој е стручен во овие работи па после ќе пишам тука. Но ќе гледам да нема нареден пат пошто со луѓе како мене државата пропаѓа, а нормално никој не го сака тоа. Така да уште еднаш се извинувам што ве замарав, немав таква намера.
аиии коментар! ако сакаш да излезеш од дома, па адо да го прашаш, немој без дозвола :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
донт би апсет мај литл грл, кажи си се шо ти лежи на срценцето, ич мака да немаш и донт се замарај ени мор.
тенк ју :twisted:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2010, 8:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Уживај Анита, животот продолжува :)

Да ви се мочам во Фифти Сент :)

абе седи ќе те пука улаф генгста е фифти :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2010, 2:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Opinions are like assholes. Everybody's got one, and everybody thinks everyone else's stinks.

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2010, 2:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
freaky_dicky Напиша:
Opinions are like assholes. Everybody's got one, and everybody thinks everyone else's stinks.


Ч'чинг :idea:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 50CENT vo Skopje
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2010, 3:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
freaky_dicky Напиша:
Opinions are like assholes. Everybody's got one, and everybody thinks everyone else's stinks.
квалитетен коментар. се поштуе

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап