Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:36 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: TOTAL DEMO FEST FINALE - 6 FEVRUAR @ club CASTRO!!!
ТемаИспратено: Февруари 1st, 2010, 11:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
Слика

БУЈРУМ!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


_________________
http://myspace.com/therawandthewicked
-----------------------------------------
Dj Goce D' Sauce 1!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: TOTAL DEMO FEST FINALE - 6 FEVRUAR @ club CASTRO!!!
ТемаИспратено: Февруари 9th, 2010, 10:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata


Уживкајте! 1!!!

_________________
http://myspace.com/therawandthewicked
-----------------------------------------
Dj Goce D' Sauce 1!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: TOTAL DEMO FEST FINALE - 6 FEVRUAR @ club CASTRO!!!
ТемаИспратено: Февруари 11th, 2010, 2:08 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Топ журче, аууу брао!!!
И јас ви посакувам среќа за понатаму!
Поздрав :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: TOTAL DEMO FEST FINALE - 6 FEVRUAR @ club CASTRO!!!
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2010, 1:22 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Честито и од мене. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: TOTAL DEMO FEST FINALE - 6 FEVRUAR @ club CASTRO!!!
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2010, 2:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Браво Гоце...чекам албумот...и Поздрав до Туфлето и Стеф :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 8 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап