Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 9:18 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Promocija na noviot album na Tonnyo San
ТемаИспратено: Aприл 30th, 2010, 12:03 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 7:50 pm
Мислења: 14
Локација: skopje
Na 7mi maj vo petok konecno kje izleze dolgo ocekuvaniot album na Tonnyo San- Drushtvoto na mrtvite poeti. Promocijata ke se odrzi vo Shankley`s Pub a vlezot ke bide sloboden. Albumot kje koshta 300 denari. Mislam deka kje bide jako, pa se gledame tamo :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Promocija na noviot album na Tonnyo San
ТемаИспратено: Maј 8th, 2010, 2:05 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Тукушто го преслушав албумот,и немам никаква забелешка...едноставно нешто ретардирано,лудо,откачено итн итн...
Иначе и спотот ми се допаѓа ептен,а и локацијата на снимање :D

Почит

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Promocija na noviot album na Tonnyo San
ТемаИспратено: Maј 12th, 2010, 7:44 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Спротивно од Цветот на светот и подлабоко,keepin it real пак,кој ѕвер е,почит :twisted:

поз


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап