Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 9:11 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Во чест и сеќавање на Трајче Пури-Творецот
ТемаИспратено: Jуни 9th, 2010, 3:00 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
dzole Напиша:
c-sativa Напиша:
Ige Напиша:
99.6 % ке се оди...ваков настан не би требало да се пропушти..!
99.82% :mrgreen:


103.2 %
значи треба отказ да си даам за да одам а...? примамлив предлог... :evil:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Во чест и сеќавање на Трајче Пури-Творецот
ТемаИспратено: Jуни 10th, 2010, 7:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
_SpeciaList_ Напиша:
Потруди се да идеш таму! :)
Гледам ќе имаат и еден гостин од Америка ;)
Д-Флоу фром мадафакинг Д.И.Т.Ц. кру!

Убав помин! Поздрав :)Бугарин е тој D-Flow не е тој шо мислиш Ацика од DITC :) :)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Во чест и сеќавање на Трајче Пури-Творецот
ТемаИспратено: Jуни 11th, 2010, 8:50 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
CrashoOoT Напиша:
_SpeciaList_ Напиша:
Потруди се да идеш таму! :)
Гледам ќе имаат и еден гостин од Америка ;)
Д-Флоу фром мадафакинг Д.И.Т.Ц. кру!

Убав помин! Поздрав :)Бугарин е тој D-Flow не е тој шо мислиш Ацика од DITC :) :)


Ааааа, јас мислев дека е баш тој Д-Флоу што гостува во една трака од Клан Исток и една од Скопје Виа Софија .... а тоа е оној Д-Флоу од Д.И.Т.Ц.

Поздрав!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Во чест и сеќавање на Трајче Пури-Творецот
ТемаИспратено: Jуни 13th, 2010, 8:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Многу рано овај пат. Минатото лето нели беше во јули негде? Или грешка сум?


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап