Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:42 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: ХИП ХОП ВИСТИНСКА РЕВОЛУЦИЈА!
ТемаИспратено: Авдуст 17th, 2010, 4:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Има уште во Македонски Рап - Macedonian Rap секцијата.. :D


_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ХИП ХОП ВИСТИНСКА РЕВОЛУЦИЈА!
ТемаИспратено: Авдуст 17th, 2010, 8:37 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Митко треба да среди прво заштита, пошто џабе ќе бришиме и јас избришав доста, али се котат спамери :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ХИП ХОП ВИСТИНСКА РЕВОЛУЦИЈА!
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2010, 11:10 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
чекајќи го Митко ... :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ХИП ХОП ВИСТИНСКА РЕВОЛУЦИЈА!
ТемаИспратено: Авдуст 20th, 2010, 8:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 9th, 2010, 8:59 pm
Мислења: 10
Локација: West Side
Лееее није могуче! Море Дудо ми беше мегу првите мц-иња ај ај , али после ова шо го видов не можам да поверувам колку енергија си истрошил на дисот! Па зарем имаат заслужено бе оние гомнарии внимание беееее?? алоооооооо!?? (ипак кацар е човече шо мнооогу заглави со оние пиздарии) ц ц ц исток-запад брао бе рапери низаедни! Ах, да ... Кај е Тупак бе, а?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ХИП ХОП ВИСТИНСКА РЕВОЛУЦИЈА!
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2010, 8:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2005, 4:07 am
Мислења: 244
Локација: SKOPJE ,TOPANA GHETTO
ДА СЕ ЈАДЕ ТРИЦИ ЗА ТОКСИКОЛОГИЈА НЕ ЧИНИ
ПОШТО ОД ВРЕМЕТО ПУКА КОЗМЕТИКА КАКВИ ТАКВИ
СЕ ДЛАБОКО НАВЛЕЗЕНИ ВО МАКЕДОНСКИОТ ХИП ХОП
ОД ДРУГА СТРАНА СКЕЕТ ГИ ПРАВЕШЕ И ГИ ПРАВИ
НАЈДОБРИТЕ ИНСТРУМЕНТАЛИ ВЕКЕ ПОДОБРО ВРЕМЕ
ТУКА Е СИГИ ,ВИДО(БИВШИ ЧЛЕН),КАЦАР.

ДА СЕ РАЗБЕРЕМЕ ТОКСИКОЛОГИЈА ,ЛЕГИЈАТА ,САФ
И ГРУПАЦИЈАТА КЕЛАВИ ГЛАВИ
ДРЖАТ 70 ПОСТО ОД МАКЕДОНСКИОТ ХИПХОП

АКО ТРЕБА ДА ЗБОРИМЕ ЗА ТАА ХИП ХОП РЕВОЛУЦИЈА
КАКО ТИ ШТО ЈА НАРЕКУВАШ
ТРЕБА ПОГОЛЕМА РЕКЛАМАЦИЈА НА МАК ХИП ХОП
ТРЕБА ДА СЕ ДОНЕСАТ ПО ЗВУЧНИ ИМИЊА
ЕМИСИИ,РАДИЈА ЗА ХИП ХОП
ФЕСТИВАЛИ...
И ДР РАБОТИ
НО ТРЕБА ДА ИМА НЕКОЈ ШТО КЕ СЕ НАФАТИ ДА ГО
ПРАВИ ТОА
ТРЕБА ПАРИ
ВЕРБА
ОБЕЛЕН ОБРАЗ
СПОНЗОРИ
И НАПОР....

_________________
●/ You say Soulja Boy, I say Nas
/▌ You say Lil Wayne, i say B.I.G
/ \ You say DJ Khaled, I say DJ Premier


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап