Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:44 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: PUBLIC ENEMY LIVE IN SOFIA 27OKT 2010
ТемаИспратено: Октомври 13th, 2010, 8:16 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 13th, 2010, 8:06 pm
Мислења: 2
ORGANIZIRAN PREVOZ I BILET ZA KONCERTOT NA PUBLIC ENEMY VO SOFIA NA 27 OKT 2010

CENA NA ARANZMANOT 55EUR

KONTAKT 075901980 MAIL [email protected]Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап