Сега е точно : Maј 20th, 2024, 7:49 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: FONETIKA FESTIVAL - 02.08.2008 - IZGREV/STRUGA
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 3:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2006, 8:57 pm
Мислења: 19
Na 2-ri avgust na Izgrev, vo ramkite na Fonetika festivalot organiziran od Balance ke nastapat SAF, Greenout i STR2. Pokraj toa, svoi dj setovi ke imaat Dj Goce i Dimitri od cair, kako i Dj Blunt. Cenata na bileti ke bide 200 den. vo pretprodazba a 250 den. na vrata.,


СликаКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FONETIKA FESTIVAL - 02.08.2008 - IZGREV/STRUGA
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 7:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
member Напиша:
Na 2-ri avgust na Izgrev, vo ramkite na Fonetika festivalot organiziran od Balance ke nastapat SAF, Greenout i STR2. Pokraj toa, svoi dj setovi ke imaat Dj Goce i Dimitri od cair, kako i Dj Blunt. Cenata na bileti ke bide 200 den. vo pretprodazba a 250 den. na vrata.zakon zakon ama mal problem ... finansii tesko e od veles do struga :(((((

ubavo da si pominat site sto ke bidat sreknici da otidat tamu


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 8:35 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 17th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 20
Локација: Струмица,Македонија
a u kolku saato kee ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 8:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Код:
ГО ПРЕФРЛИВ ПЛАКАТОТ НА ПРВИОТ ПОСТ

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 9:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 7th, 2005, 9:54 pm
Мислења: 288
Штета. Нема да можам...Или така барем мислам. Ехехехехе море ако бидам в Охрид тогаш, и до Струга ќе тркнам.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 5th, 2008, 11:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Doagjam obavezno...pozz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 6th, 2008, 8:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
btw i smilen ke bide, taka da saf kompletirani tesko se gledaat

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 9th, 2008, 2:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Одличен настан ќе биде. Според мене, најдобрите рап-артисти во Македонијава на едно место тешко друг пат вака да се зберат. Мада можело и уште малце проширен лајн-ап али и ова е доволно.

Peace!

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 9th, 2008, 3:20 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 14th, 2007, 10:47 pm
Мислења: 112
ovoj mamli od site nastani ima flaeri a? menadzer izglea


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 9th, 2008, 3:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Izgleda kje bidam tamu.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап