Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 9:20 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Cypress Hill..во Прилеп на пиво фест!!!
ТемаИспратено: Декември 7th, 2010, 3:04 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 7th, 2010, 2:35 am
Мислења: 1
Cypress Hill..во Прилеп на пиво фест..се разбира ако вие ги поканите!

Само еден ваш глас е доволен за да му овозможиме да дојдат во Прилеп на пиво фест.


Гласајте тука :

http://www.pivofestival.mk/en/component/poll/17-kojagrupanapivofest2011Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап