Сега е точно : Декември 5th, 2023, 8:34 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2005, 4:35 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ајде..

Модератори на форумов се: Mitko, Emp1, Mesija, Doktor_, Zao. (ако пропуштив некој кажете) :P

:arrow:


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2005, 4:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 29th, 2004, 12:41 am
Мислења: 237
Мене ме интересира дали може и некој друг да стане Модератор ? И ако веќе може , како .
П.С. Дали се плаќа чланарина ? :)

_________________
!! Bombing 4 Peace IS Like Fucking 4 Virginity !!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2005, 5:00 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
Mitko Напиша:
Ајде..

Модератори на форумов се: Mitko, Emp1, Mesija, Doktor_, Zao. (ако пропуштив некој кажете) :P

:arrow:


да и HaRdKn0cK :)

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2005, 8:39 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
a jas i cyberbaze?

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2005, 9:01 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Форумот е започнат од ново и сите мислења ги нема и сега има помалце.. доколку ни требаат нови модератори ве имаме на список.. затоа што сега моментално и тие што ги имаме се многу затоа што нема многу мислења и нема што да се проверува..

поздрав и почит

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2005, 11:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 29th, 2004, 8:53 pm
Мислења: 81
Локација: tetovo
Dali moze da se stavat na stranava nekoi video zapisi pa da moze da vidime i nekoja zurka vo zivo.
DAJ ODGOVORETE

_________________
HC RAP 4EVER


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2005, 12:47 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Можно е ако се плати, а затоа што јас сам го одржувам форумов во живот не е можно.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2005, 1:07 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
abe mozno e ima edna strana sto ovozmozuva video snimki da se stavat do 1GB golemina, rok na traenje 1 nedela posle avtomatski se brisat fajlovite, ali moze povtorno da se uploadira razbiras :)

http://www.yousendit.com
1GB, rok na traenje 7 dena.
http://youshareit.com/
50MB nema rok na traenje.

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2005, 1:44 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ех.. една недела 1 ГБ ќе се мачиш.. а тоа за 50 MB спотчиња.. можеби не е лошо.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2005, 12:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 29th, 2004, 8:53 pm
Мислења: 81
Локација: tetovo
Pa daj bidejki si operator stajte nekoj snimki da vidime

_________________
HC RAP 4EVER


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап