Сега е точно : Jуни 19th, 2024, 11:34 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 1:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
RaP-RiVaL Напиша:
Мислам не можи да се бриши јузер


кој бе неможе? абе седи не се заебавај.. Митко ако запне и на facebook може акаунти да брише а не па на форум :)

хиихихихи... ок бро.. ако неможе-неможе.. мислам.. тоа е :wink:

ипак фала шо ме потсети дека МОЖЕ ДА НЕМОЖЕ :D :D :D

аи скренаф и ја :)InTr0


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 8:49 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Нема проблем :)
Мислам не можи , али прашај го Митко за секој случај :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 11:03 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Па не се логирај на user-от. Смени password и нема да ти го памти IE-то новиот pass. Не се бришат јузери.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 28th, 2008, 3:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
ме интересира дали може да си го "прекрстам" user-от, усвари од c-sativa да се стаам Ќуринов.?
ако може да се направи од ваша страна (модератори, администратори, нема врска) сменете го...
ако не бива...јебига :lol:
ќе си останам "мало зелено миризливо" :twisted: :twisted:
respect
peace!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 20th, 2008, 4:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
c-sativa Напиша:
ме интересира дали може да си го "прекрстам" user-от, усвари од c-sativa да се стаам Ќуринов.?
ако може да се направи од ваша страна (модератори, администратори, нема врска) сменете го...
ако не бива...јебига :lol:
ќе си останам "мало зелено миризливо" :twisted: :twisted:
respect
peace!

Прати му ПМ на Митко.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 20th, 2008, 8:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
MC Shuriken Напиша:
c-sativa Напиша:
ме интересира дали може да си го "прекрстам" user-от, усвари од c-sativa да се стаам Ќуринов.?
ако може да се направи од ваша страна (модератори, администратори, нема врска) сменете го...
ако не бива...јебига :lol:
ќе си останам "мало зелено миризливо" :twisted: :twisted:
respect
peace!

Прати му ПМ на Митко.

Шурикен...се разбравме брат уште одамна со Митко :twisted:
у секој случај фала на совет
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 28th, 2008, 3:43 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Дали ке може војник, да стај во анкетата од диџејинг уше една опција, како можда, или зависи?

благодарам однапред...

позз

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 1:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Една молба...поради тоа што компјутерот не ми функционираше добро :) :) суп постирал една тема 9 пати во индексот текстови...ако може да се избришат 8 а да остане само една...поздрав....

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 2:34 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Средено брат. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 3:07 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
RaP-RiVaL Напиша:
Средено брат. :)


Фала братче...позз

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап