Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:34 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 10:15 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
bokobuva незнам како твоето прашање е поврзано со форумов ? А најверојатно си прашал 1000 луѓе што врска немаат од компјутери. А одозгора на се твоето прашање нема никаква логика. ДВД-то да ти биде сураунд систем на компјутерот ? Господ нека ти е на помош.


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 2:38 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ваљда мисли зву4ниците од двдто да ги префрли на компјутер.
Ако мисли вака , тогаш зависи шо кабел има ..Со електри4ар та работа.
А ако не мислиш , тогаш не знам шо да ти ре4ам . :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 4:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 18th, 2007, 5:21 pm
Мислења: 59
Локација: Tetovo
bokobuva Напиша:
mene me interesira kako da si go napraam dvd-to da mi bide surround system na pc-to , prashav iljada dushi ama ne mi pomognaa pa reshiv tuka da probam ako ima pomosh kazete :D


со аукс кабел повржи го компјутерот со двд-то, и намести аукс на двд-то и ќе ти свири ...

_________________
www.myspace.com/tclanmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 8:55 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 22nd, 2008, 2:18 pm
Мислења: 7
Код:
ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 9:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 22nd, 2008, 2:18 pm
Мислења: 7
kako sakash na kirilica koa nemam fontot eban na pc-to :@


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 10:53 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Тоа не е наш проблем. Доколку продолжиш да пишуваш на латиница, ќе бидеш баниран.

Еве ти упатство како да инсталираш кирилица http://www.rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4207

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 13th, 2008, 11:29 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
bokobuva Напиша:
kako sakash na kirilica koa nemam fontot eban na pc-to :@


Прати му приватна порака на латиница.
Нема да те банира.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 14th, 2008, 5:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Шо бидна со новите емоции? Овие некако се многу штури.

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 12:41 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
брате Мите ја иам 2 јузера, од кои едниот не го користам, а увек ми праи фрки пошо ми е логиран на ИЕ, а овој од кој постирам сеа ми е на Фајрфокс :)

ондак.. би те замолил.. јузер InTr0 да го кикнеш! :)InTr0

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 27th, 2008, 1:02 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Мислам не можи да се бриши јузер

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап