Сега е точно : Јули 18th, 2024, 2:58 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 8th, 2009, 11:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 17th, 2007, 1:40 am
Мислења: 22
Локација: Skopje,Aerodrom
да ве прашам нешо, едно време имаше текст од РНС - Бамбусови шепоти, и еве сеа у Текстови сите страници ги прегледав и го нема. да не сте го избришале случајно?Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 9th, 2009, 8:19 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Сигурен си дека го нема!?
Оти јас го најдов?
Хааа бееее... Ве мрзи и да побарате..
http://www.rap.com.mk/forum/viewtopic.p ... &start=135
Ете го!
Поздрав.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 9th, 2009, 9:34 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Мирна даскалке :)
Ко ќе барате тема/тескт итн.. Има опција барај се наоѓа лево од Членови горе.Ќе ви користи :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2009, 5:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
THE_LADY_D Напиша:
Сигурен си дека го нема!?
Оти јас го најдов?
Хааа бееее... Ве мрзи и да побарате..
http://www.rap.com.mk/forum/viewtopic.p ... &start=135
Ете го!
Поздрав.
Лејди Ди Д-Р-М-А!
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2009, 1:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 28th, 2007, 3:47 pm
Мислења: 2
Ако може некој од Администраторите да ми го смени името од kamikazi4ka во KamIX. позз


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2009, 8:36 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ете.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2009, 3:06 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 28th, 2007, 3:47 pm
Мислења: 2
Благодарам за промената на никот :D :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2009, 11:19 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
Ако може промена на nick од hotsauce во DJGoce_TheSauce поздрав 1!!!!

_________________
http://myspace.com/therawandthewicked
-----------------------------------------
Dj Goce D' Sauce 1!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 4th, 2009, 2:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
ако мозе плакатот за промоцијата на СВП да се стави на почетна фала однапред


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 4th, 2009, 3:01 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
ако мозе плакатот за промоцијата на СВП да се стави на почетна фала однапред


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап