Сега е точно : Декември 1st, 2023, 7:56 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 6th, 2009, 2:08 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ставен е. Поздрав :)


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2009, 6:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ве молам избришете го истиот втор коментар во текстови :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2009, 11:34 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
Ако може промена на nick од hotsauce во DJGoce_TheSauce поздрав 1!!!!
ps. Ова е второ барање дај некој нека обрне малце внимание! :wink: поооз

_________________
http://myspace.com/therawandthewicked
-----------------------------------------
Dj Goce D' Sauce 1!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 6th, 2009, 4:27 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
искрено не сум сигурен дали може воопшто да се смени корисничко име, наједноставно е да направиш нов усер и да не известиш овде

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 2nd, 2009, 6:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 4th, 2008, 12:45 pm
Мислења: 11
Дали може да се смени членското име?
ако може пишете за да ви кажам како да се направи...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 7th, 2009, 5:52 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Ane-GanGstA прати ми приватна порака.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2009, 9:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Зашо неможе да се глеат клипови од јутуб ?

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Авдуст 2nd, 2009, 3:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 2nd, 2009, 10:27 am
Мислења: 52
Локација: България
Можете ли да link-нете двата ми ника
"Mishenata" и "Мишената"

_________________

Забравил съм си паролата за "Mishenata" :(


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Октомври 18th, 2009, 11:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 16th, 2009, 7:24 pm
Мислења: 1
sakam da prasam zs ne mozam da baram mislenja na nekoj clen preku negoviot profil, koga ke kliknam baraj mislenja od toj profil mi vika deka ne mozam da go koristam sistemot za prebaruvanje. so treba da se napravi za da mozam da gi najdam mislenjata na nekoj bez da skitam i da gi baram po temi..???


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Декември 20th, 2009, 4:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
До Митко : Брат,дај дур се средуе форумов да се додадат и нови подфоруми,пошто гледам у последно време се помалку и се едни исти коментираме по темиве, нема нови членови кои ќе дискутираат за посериозни теми .Ова е мое мислење ( не мора да значи дека ќе го зголеми бројот на сериозни членови ) само давам идеја според ова што го гледам :mrgreen:
пс. а за подфорумите би требало сите да одлучиме
Поздрав


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап