Сега е точно : Aприл 24th, 2024, 4:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Авдуст 27th, 2009, 5:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Outlaw Напиша:
_SpeciaList_ Напиша:
Што е со странава? Не се отвара.
Поздрав

Средено...


thx bro!


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Октомври 3rd, 2009, 6:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
Додаден албумот: KanaK - Nadvor Od Kontrola 2009 ( фолдер: Nictofobia Crew )

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Октомври 8th, 2009, 5:05 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Рубин, во продажба го има албумот, да не го данлодирам ?

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Октомври 9th, 2009, 2:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
Не е во продажба, и нема ни да го има. Ќе биди само за даунлоад.

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Октомври 9th, 2009, 7:45 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ми кажаја, го спуштив. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Maј 13th, 2013, 11:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 12th, 2013, 10:01 pm
Мислења: 1
Еј дајте ако може некој да го аплоадне пак ова, пошто линков не работи - а сериозно ми требаат некои песни :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 11 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап