Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 7:39 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: MakRap Download !!!
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2005, 5:33 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје

Тука ќе најдете Македонски Рап песни за слушање и превземање!

http://makrap-mp3.tk

За слушање...

lo-fi = за модем конекција и
hi-fi = за DSL, cable или подобри...


За превземање на песни ќе треба да се зачлените на www.soundclick.com или поточно регистрирате! тука!


Слика


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 27th, 2005, 1:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 27th, 2005, 6:53 pm
Мислења: 34
bravo mitko forumov ima se po nesto
samo prodolzi taka

pozdrav


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2005, 2:12 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
http://forum.whworld.com/

Registrirajte se prvo i vo kategorija Hardcore Rap Download ke najdete MakRap Download ima preku 300 pesni OGROMNA LISTA !!

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2005, 2:04 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 27th, 2004, 8:46 pm
Мислења: 357
Локација: Tetovo-Ajducko Maalo
Emp1 Напиша:
http://forum.whworld.com/

Registrirajte se prvo i vo kategorija Hardcore Rap Download ke najdete MakRap Download ima preku 300 pesni OGROMNA LISTA !!


Mnogu dobra rabota!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 21st, 2005, 1:20 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 27th, 2005, 2:48 am
Мислења: 506
extra ali nemozam da ja otvorma stranava za zal:(

_________________
When the devil wants to dance with you, you better say never
because the dance with the devil might last you forever - Immortal Technique


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 21st, 2005, 1:24 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
pa stranata e vo kvar nesto ovie nekolku dena.. ke sredi rabota tiggaz koga ke ima vreme ali ovaa strana nema da propadne vazno .

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2005, 12:12 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
stranata e super za Rap Merakot! ima svasta za download...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2005, 12:34 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 27th, 2005, 2:48 am
Мислења: 506
se opravi web stranava ali sea nema niso za download (ili pa ja sum epten slep :))

_________________
When the devil wants to dance with you, you better say never
because the dance with the devil might last you forever - Immortal Technique


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2005, 12:41 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 9th, 2005, 1:07 pm
Мислења: 228
Локација: TETOVO
na toa forumot sto go kaza TEMNIOT VITEZ nema nigde nisto za DOWNLOAD

_________________
Rap i Drkanje


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 31st, 2005, 12:44 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Tamu nema nisto i peer daj maro pusti mi gi na email pesnite od Dzaka Nakot Uniforma,Cist Celik,Normalni Luge aj ziti se [email protected]

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап