Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 9:22 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 31st, 2008, 1:21 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
DAS efx - Memories


_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 31st, 2008, 1:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
wooooooooooooooooow sto pisav hahahahahahahahah ne ja ni procitav temava samos i pisav "sto slusam u momentov" hahhahahahahahahahahaha teska rabota suuuuuum eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 28th, 2008, 8:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 7th, 2007, 12:52 am
Мислења: 6
Aj ako ja ima nekoj Puka Kozmetika - Makedonija neka ja prati na [email protected] ili neka kaze od kaj da ja simnam. Fala


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 17th, 2008, 3:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
baram edna traka stara od Struja
dali onyx imase na refrenot ili na krajot ne mi teknuva
po stara traka.ne znam cdto kaj mi e ja imav..pa ako ja ima nekoj neka kaze

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 18th, 2008, 9:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
Saka li nekoj da slushne Kumanovski rap na Kumanovski dijalekt
pozz .(ostavi e-mail)

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 19th, 2008, 1:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
kikoipol Напиша:
Saka li nekoj da slushne Kumanovski rap na Kumanovski dijalekt
pozz .(ostavi e-mail)


е ај пушти нешто..и онака не е на одмет :)
бтв: имам маил напишано види го


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 19th, 2008, 1:08 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
kikoipol Напиша:
Saka li nekoj da slushne Kumanovski rap na Kumanovski dijalekt
pozz .(ostavi e-mail)Ако промовираш промовирај како шо треба.
Имаш отворена тема во Македонски рап , клај се шо е снимено во Куманово во една рар папка и аплодирај на рапид шер.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 19th, 2008, 4:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
RaP-RiVaL Напиша:
kikoipol Напиша:
Saka li nekoj da slushne Kumanovski rap na Kumanovski dijalekt
pozz .(ostavi e-mail)Ако промовираш промовирај како шо треба.
Имаш отворена тема во Македонски рап , клај се шо е снимено во Куманово во една рар папка и аплодирај на рапид шер.


OK. ke go zemam toa upredvid . :)
Brat ne se razbiram u tie rabote, ne znam kako treba da se stavi toa :(
ako sakas da pomognesh ok ako ne pak ok :)

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 19th, 2008, 8:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
kikoipol Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
kikoipol Напиша:
Saka li nekoj da slushne Kumanovski rap na Kumanovski dijalekt
pozz .(ostavi e-mail)Ако промовираш промовирај како шо треба.
Имаш отворена тема во Македонски рап , клај се шо е снимено во Куманово во една рар папка и аплодирај на рапид шер.


OK. ke go zemam toa upredvid . :)
Brat ne se razbiram u tie rabote, ne znam kako treba da se stavi toa :(
ako sakas da pomognesh ok ako ne pak ok :)


епа ај прати ми ги мене па јас ке се погрижам за понатаму чим не ги знајш тие работи макар шо е лесно то..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2008, 1:51 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
THE_LADY_D Напиша:
епа ај прати ми ги мене па јас ке се погрижам за понатаму чим не ги знајш тие работи макар шо е лесно то..

struchna pomosh... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап