Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 7:58 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Strogo Doverlivo - Na Samoto Dno (2011)
ТемаИспратено: Ноември 18th, 2011, 10:50 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 30th, 2004, 4:24 pm
Мислења: 54
Локација: Pella, Ancient Makedon
[img]C:\Users\Ivan\Pictures[/img] (alt+p)

Na ovoj link mozete da go simnete albumot na Strogo Doverlivo https://rapidshare.com/files/3218122349 ... _2011_.zip


_________________
"Whoever wants to anex Macedonia to Bulgaria, Serbia or Greece, may be a good Bulgarian, Serb or Greek, but he is not a good Macedonian."


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап