Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 7:36 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Февруари 15th, 2010, 11:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
MC Напиша:
Тенкс броу.
Ич гајле да немаш :wink:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2010, 7:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Најдете ми ја Блажен е мирот од Дудо и Даре ве молам !! Требит ми !!! :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2010, 11:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Ige Напиша:
Најдете ми ја Блажен е мирот од Дудо и Даре ве молам !! Требит ми !!! :D

ево ја ја имам :)

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2010, 12:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
HC girl=] Напиша:
Ige Напиша:
Најдете ми ја Блажен е мирот од Дудо и Даре ве молам !! Требит ми !!! :D

ево ја ја имам :)


а да ја пратиш ма.:?? :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2010, 9:06 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 27th, 2010, 7:59 pm
Мислења: 2
Локација: Kisela Voda, Skopje
Ludiot Stil, P.K.M, Snoopy MC - Beshe Samo Son koj ja ima neka pise msn ili sto bilo. tnx pozz do site :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 28th, 2010, 7:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Gago16 Напиша:
Ludiot Stil, P.K.M, Snoopy MC - Beshe Samo Son koj ja ima neka pise msn ili sto bilo. tnx pozz do site :D

Фаќај :)
http://www.mediafire.com/?14iomnbjdfz

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 28th, 2010, 7:58 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 27th, 2010, 7:59 pm
Мислења: 2
Локација: Kisela Voda, Skopje
fala brat ako se desi cel album da go upload-iras pisi fala pozz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2010, 11:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Ако некој можи да ми дај торент од MOP дискографија...ваљда фала однапред

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Aприл 17th, 2010, 2:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2005, 12:05 am
Мислења: 126
aleksandar blazevski Напиша:
Ако некој можи да ми дај торент од MOP дискографија...ваљда фала однапредЕве пробај на овој торент па види како функционира иако не сум баш сигурен дали ги содржи сите албуми но мислам дека би требало да е ОК.

http://extratorrent.com/torrent/1757599 ... phy(Rapsta).html

_________________
НИ!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2010, 12:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
R#O#K#A#M Напиша:
aleksandar blazevski Напиша:
Ако некој можи да ми дај торент од MOP дискографија...ваљда фала однапредЕве пробај на овој торент па види како функционира иако не сум баш сигурен дали ги содржи сите албуми но мислам дека би требало да е ОК.

http://extratorrent.com/torrent/1757599 ... phy(Rapsta).htmlСите ги содржи брат...фала ептен :D

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап