Сега е точно : Септември 30th, 2022, 5:54 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: !!! БАРАМ/НУДАМ VIDEO !!!
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2007, 6:22 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Доколку некој сака и е во можност да upload-ира или праќа спотови по mail нека оставa playlist-и од спотовите кои може да ги прати тука и нека напише како најдобро може да го контактираат во врска со тоа, дали преку маил, приватна порака или преку оваа тема.

А тие што бараат нека пишуваат што бараат откако ќе ги проверат листите. Доколку го има спотот што го бараат во некоја листа ќе го контактираат тој што ја оставил листата на начин на кој тој сака. А доколку го нема спотот во ниедна од листите тогаш тој што бара спот нека прати post со неговото барање и на кој начин сака да му се прати спотот.


Поздрав!_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2007, 9:40 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
mi treba spotot od novo lisi4e ama za download.. toj so go ima neka go uploadira negde

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2007, 3:18 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
mi treba spotot od spirt so moite luge dajte link za download sto raboti


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2007, 6:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
na serverot na aleko go imase.. odi vo downloads i tamu go imas

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2007, 9:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
toj link ne raboti stavete nov :evil:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 28th, 2007, 2:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2007, 9:28 pm
Мислења: 168
Локација: Dracevo Dolinata
Dajte link za SPIRT - So moite luge(remix) za download sto raboti ili stavete go na rapidhshare,megaupload bilo kade! pls :twisted: !!! :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 1:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
noviot spot na niktofobia ako go ima nekoj mozi za download da go stavi..

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 1:56 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
cARTEr-RaP Напиша:
noviot spot na niktofobia ako go ima nekoj mozi za download da go stavi..


ejjj da ako go ima nekoj neka go stavi !

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 2:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Ima eden spot od Sound - Kade vodi agonijava go gleav kaj Gang vo BT dobar bese ako mislite za toj spot od Nictofobia Crew..

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 2:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
ne ne.. star e toj.. nov spot imat izvaeno slusnav od drugarcinja..

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап