Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 9:06 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 29th, 2008, 11:52 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Мамли па не е лошо и да закачиш некој од спотовите и да ставиш линк..!!!

Позз


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 29th, 2008, 12:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
nemam transfer , mozda ponatamu

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2008, 9:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 23rd, 2006, 11:44 pm
Мислења: 384
Локација: prilep
inace ovie spotovi se ludnica mora da se veruva

_________________
SAKAJ DA TE SAKAAT,MRAZI DA TE PRAZAAT,PLUKAJ DA TE PLUKAAT,
EDNOSTAVNO (NEPRAVI GO TOA SO NE SAKAS DA TI GO PRAVAAT)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2008, 9:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
bobo_rap Напиша:
inace ovie spotovi se ludnica mora da se veruva


Епа дај аплоадирај некој од нив 8) 8) 8)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2008, 1:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Black Moon-who got the props

http://rapidshare.com/files/10119916/Bl ... _Props.avi

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2008, 1:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Black Moon-who got cha open

http://rapidshare.com/files/19574651/Bl ... iz-UVZ.m2v

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2008, 1:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Black moon-i stay real never chance its a lot suckas who runnin this game im bustin tehm thangs,hahh peace god is no peace now-im here to tear the streets down im here to eat now

http://rapidshare.com/files/10119856/Bl ... y_Real.avi

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2008, 1:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Фала Мамли за аплоадот :wink:

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 8th, 2009, 1:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Erick Sermon ft Heltah Skeltah, Trigga Tha Gambler & Starang Wondah - If You

ако може спотот на тракава некој да го најде или аплоадира
поздрав

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 8th, 2009, 3:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 4th, 2008, 12:42 pm
Мислења: 52
Локација: Битола, Ремо...
CrashoOoT Напиша:
Crash Mc Напиша:
Dali ke moze nekoj da mi najde nekoj link od EPMD - Da Joint spotot
Mnogu blagodarnost do takviot
[font=Arial Black] [/font]


http://www.youtube.com/watch?v=YB4QHNr_kg4 - Da Joint

Спушти си Download Helper... Со него мојш да спушташ спотој и песни од многуу страни.... поздрав.. :lol:

_________________
Think Twice Before Ya' Post Comment!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап