Сега е точно : Декември 1st, 2023, 8:55 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 8:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
Додаени албумите:
Boys From The Hood - Poraka od Maaloto

Boys From The Hood - Pak Vo Misla - 2009


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2009, 11:26 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2009, 7:03 pm
Мислења: 21
Локација: Holland
Ејјјјјјјјјјјјјјј фала многу за ова!! Тоооооооооооооп :)

_________________
http://www.myspace.com/bigenl


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 28th, 2009, 5:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 26th, 2009, 5:00 pm
Мислења: 2
Добро бре, Фанкаделик од Грин Аут ни овде ја нема, незз веќе кај да ја барам :(


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 4:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Bratee Rubin mozi li nekako od ovde da se simnuva povekje od edna pesna na priimer cel folder zaedno !?

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 6:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Gang Man Напиша:
Bratee Rubin mozi li nekako od ovde da se simnuva povekje od edna pesna na priimer cel folder zaedno !?

Не може друже,само 2-3 песни истовремено.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 2nd, 2009, 12:21 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
Додаден спотот :
MC Suv, Kosta Freestyler & Nikola - Po dolgo vremе

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 5th, 2009, 9:34 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 29th, 2009, 1:03 pm
Мислења: 2
Локација: Ohrid
еееееј стварно браво за ова... 8)

_________________
Nobody dies virgin, cuz' life will fuck you anyway!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2009, 2:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
Додаени песни:

Dominus ft. MC Suv & KanaK - The 3 Amigos.mp3

MC SUV - Ne vredi da mrazis.mp3

MC Suv ft. K.P.U(Freestyler & C.B.H. - Po dolgo vreme ispolnet - FINAL.mp3

MC Suv - Prazni Zborovi.mp3

MC Suv - Koga....mp3

MC Suv ft. MiMi - Mozebi.mp3

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2009, 8:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Што е со странава? Не се отвара.
Поздрав

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Најголема МакРап колекција на интернет
ТемаИспратено: Авдуст 27th, 2009, 12:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 10th, 2005, 8:45 pm
Мислења: 237
Локација: Битола бабам Битола...
_SpeciaList_ Напиша:
Што е со странава? Не се отвара.
Поздрав

Средено...

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап