Сега е точно : Декември 1st, 2023, 8:09 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: !!! БАРАМ/НУДАМ AUDIO !!!
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2007, 6:21 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Доколку некој сака и е во можност да upload-ира или праќа песни по mail нека оставa playlist-и од песните кои може да ги прати тука и нека напише како најдобро може да го контактираат во врска со тоа, дали преку маил, приватна порака или преку оваа тема.

А тие што бараат нека пишуваат што бараат откако ќе ги проверат листите. Доколку ја има песната што ја бараат во некоја листа ќе го контактираат тој што ја оставил листата на начин на кој тој сака. А доколку ја нема песната во ниедна од листите тогаш тој што бара песна нека прати post со неговото барање и на кој начин сака да му се прати песната.


Поздрав!_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2007, 10:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Ima li nekoj traki od Ulicen Ritam?
Ajde bujrum javuvajte se :) cekam odgovor!

Slobodno pratete gi preku email ili msn...
Adresata e: [email protected]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2007, 12:13 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
Born2B Напиша:
Ne znam kolku e ova Ok da stoi vo ovoj topic... Zatoa sto jas ne go nudam...
Ama eve edni od najdobrite od London

DOWNLOAD LINK

Ako ne e vo red da stoi ovde... Nekoj od moderatorite ili administarorite neka go premesto na soodvetnoto mesto


premesteno
pozdrav

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2007, 3:04 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
Bad-Boy Напиша:
ej ve molam ako mozi nekoj da go klaj albumot misterija?go otepav od baranje i nikako ne mozam da go najdam!


premesteno
pozdrav

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2007, 3:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 27th, 2004, 8:46 pm
Мислења: 357
Локација: Tetovo-Ajducko Maalo
http://rapidshare.de/files/27778316/Krang.zip

probaj ovde .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2007, 7:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
toj link ne e cel album samo tri cetiri pesni se , i jas go nemam aj ako mozi nekoj li4no neka mu go pobara na Krang li4no!?

http://www.myspace.com/krangrsf

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 19th, 2007, 3:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2007, 8:08 pm
Мислења: 158
Локација: Somewhere in space...
Еј ај некој ако ја има од Тони зен - Во полн ефект нека ми ја прати.


мојот маил е [email protected]
Pozdrav

_________________
Don't hate the playa' , hate the game.
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 25th, 2007, 7:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 3rd, 2006, 9:28 pm
Мислења: 10
gi ima nekoj .. RNS - mojot narod i biografija..

i od greenout.. nekoi traki, sto se taka po nedostapni! :)?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2007, 9:42 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
od toni zen-poln efekt jas ja imam.. ama spotot e i plus .3gp verzija za na mobilen 2mb

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 4th, 2007, 10:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2007, 8:08 pm
Мислења: 158
Локација: Somewhere in space...
vo poln efekt ja imash na mp3 taa verzija od spotot? posho i ja imam edna ama drugacije , refrenot voopsto go nema :) ako ja imas taa verzija od spotot pusti ja na [email protected].

Pozz

_________________
Don't hate the playa' , hate the game.
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап