Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 8:45 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 4th, 2009, 8:08 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ige Напиша:
BTW за информација...во темата international rap има отворено тема за овој албум...каде можат да се симнат посебно траките од албумот и бонус цд-то...мислам дека темава е непотребна...поздрав...


Таму дискутирајте за албумот , овде е за данлоад албумот.
Комплет , само помина рокот , ќе го аплодирам од колекторски акаунт.
Ако е непотребна брат , едноставно не пиши.Тамѕ побараја да биди аплодиран , така да еве го.


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 4th, 2009, 8:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Се извинувам ако нешо згрешив...него ми беше муабетот дека и таму има линк за даунлоад...ништо друго..поздрав

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 4th, 2009, 8:18 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ige Напиша:
Се извинувам ако нешо згрешив...него ми беше муабетот дека и таму има линк за даунлоад...ништо друго..поздрав


Уживај , нема проблем

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2009, 4:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 3:14 am
Мислења: 8
Локација: Tetovo !
daj uploadirajte go uste ednas....ne cini linkot neso

_________________
www.myspace.com/neno_yayce


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2009, 7:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 24th, 2005, 1:27 am
Мислења: 49
Локација: Tetova City
aj reupload ako moze da preslusamo albumcevo

ajt pozz

_________________
hardcore Rap underground


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2009, 9:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 11th, 2006, 4:00 pm
Мислења: 357
Локација: BiToLa(BrUsNiCkA)
http://www.zshare.net/download/53730283e07b883c/ еве симнувајте закон е албумот.

_________________
www.myspace.com/zonatanastravot
www.myspace.com/piratthebeat
www.prijateli.com.mk/u/mcgasto
http://PIRATZNS.hi5.com
BooM RecordZ..............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2009, 11:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
симнете си го албумов вреди да се има ! :) :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 3:32 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Го слушам сега прв пат и не ми фаќа уво.
А тоа што е добро смислен и ремек дело, тоа е башка.
Има добри траки не викам не.... инструменталките и пеењето замара.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 12:33 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Само за инструменталките имам забелешки , другото е во главно топ.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 2:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
RaP-RiVaL Напиша:
Само за инструменталките имам забелешки , другото е во главно топ.


"моја музика је мој жанр,врста за себе тотално мимо сцене тражим сопствене терене"


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап