Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 8:37 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 20th, 2009, 4:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 8th, 2006, 5:26 am
Мислења: 21
http://rapidshare.com/files/177821041/mtsm.rar - албумот

http://rapidshare.com/files/177829451/mtsmbd.rar - бонус дискот


_________________
"I never make stupid mistakes. Only very, very clever ones."


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 20th, 2009, 5:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 8th, 2006, 5:26 am
Мислења: 21
RaP-RiVaL Напиша:
Само за инструменталките имам забелешки , другото е во главно топ.Траките се сите на Виклер(како и цела продукција) , и се е свирено во живо. Што се забелешките баш ме занима, нечинат? Или не се рап? :wink: :D

_________________
"I never make stupid mistakes. Only very, very clever ones."


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 20th, 2009, 5:01 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
На појќето песни не ме бендисват многу многу. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 24th, 2009, 6:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
_SpeciaList_ Напиша:
А тоа што е добро смислен и ремек дело, тоа е башка.
Има добри траки не викам не.... инструменталките и пеењето замара.

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 12:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
инструменталите и пеењето сварно замара...и продукцијата исто така...
а оти има 2 теми за типов и за албумов?
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2009, 11:47 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 6th, 2007, 2:37 pm
Мислења: 109
Локација: Tetovo
Добар албум! И не се вика треЧа , треќа се вика :D Поздрав

_________________
www.myspace.com/igorpetrovski


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2009, 12:32 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Лекторот опасен :)
Благодарам на забелешки младичу, ме заеба :) :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2009, 3:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Трећа страна медаље бе човеци леелее...
ај нема везе...туку два пати ја има темава...а шо ве замара у инструменталките и 'пеењето'?
па мене ми се допаѓа. Ениуеј, секој си има свое мислење...
:mrgreen: позз

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2009, 5:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
HC girl=] Напиша:
Трећа страна медаље бе човеци леелее...
ај нема везе...туку два пати ја има темава...а шо ве замара у инструменталките и 'пеењето'?
па мене ми се допаѓа. Ениуеј, секој си има свое мислење...
:mrgreen: позз


и свој вкус и така натаму ;)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Марчело - Треча Страна Медаља
ТемаИспратено: Aприл 15th, 2010, 1:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2010, 10:06 pm
Мислења: 9
RaP-RiVaL Напиша:
Онака еднаш го преслушав , не го имам детално преслушано и е топ албум.

http://rapidshare.com/files/179201795/M ... edalja.rar

Zasho mi dava eror ne mi dava da go simnam ?? ?


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап