Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 9:01 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2009, 2:37 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Notorious.2009.DVDRip.XviD

TORRENT:

http://dl.btjunkie.org/torrent/Notorious-2009-DVDRip-XviD-TokIN-NoRar-trade/4495bbc6d29bad8bd1dcad54933458065ba8f3608040/download.torrent

Size: 1005MB
Seeds: 1550
Leechers: 889


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2009, 3:51 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 30th, 2008, 2:07 am
Мислења: 34
Локација: Битола
Го глеал некој бе? Да дае коментар? :) да знам дали да го симнувам...

_________________
Hasta La Victoria Siempre...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2009, 4:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Shawty Напиша:
Го глеал некој бе? Да дае коментар? :) да знам дали да го симнувам...

да бе брат... го изгледав... не ќе го постирам на невидено ебаго :)

топ е бе... профи, се, од видео до аудио... мада за 2009 продукција очекуев HD снимка, али доста е јака и постоечката...

превод имаш српски на двх титлови... али мене не ми беше потребен, пошо коа читаш пропушташ гледање... тоа е тоа
поздрав

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2009, 6:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 4th, 2008, 12:42 pm
Мислења: 52
Локација: Битола, Ремо...
Значи филмот го посочвам како филм шо можи да те научи многу ствари во животот.... вреди да се гледа... БАРЕМ ЕДНАШ.... тешки се овие американски приказни... али кој ќе се потруди, ќе свати.... инаку... не би одбирал меѓу БИГ и ПАК.... ЛЕГЕНДИ се.... а за нивната смрт... според мене... никој од македонија нека не се труди да дознај шо било како било... и двата си имат различни стории... а се шо ќе се кажи овде е предпоставка... такада... слушајте убо и гледајте го филмот... :) БАЈ Д ВЕЈ.... уште еднаш... ФИЛМОТ Е КОСКА!

_________________
Think Twice Before Ya' Post Comment!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Септември 1st, 2009, 3:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
И јас потврдувам ... КОСКА Е !!!!

клучна коска !!!

не не...

КАРЛИЧНА КОСКА !!!

поздрав де :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2010, 11:19 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 30th, 2010, 5:28 pm
Мислења: 8
филмчево е многу закон го имам во PC многу е добар ви го препорачувам на сите што го немате гледано

_________________
I'd Rather Feel pain then nothing at all


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 12:15 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Почнав да работам на преводот од англиски на македонски, па кога ќе завршам ќе ви го закачам тука :mrgreen:

п.с. Не се брзам.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2010, 12:44 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Почнав да работам на преводот од англиски на македонски, па кога ќе завршам ќе ви го закачам тука :mrgreen:

п.с. Не се брзам.
ич да не се брзаш :mrgreen:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Jуни 23rd, 2010, 9:30 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Еве го преводот: http://titlovi.com/downloads/default.as ... aid=102859

Поздрав од Чичо :P

п.с. Симнете ДВДрип верзија, оригинал кино release, не unrated !

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Notorious 2009 (DVDRip) XviD
ТемаИспратено: Ноември 7th, 2011, 1:11 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 1st, 2011, 3:07 am
Мислења: 1
Shawty Напиша:
Го глеал некој бе? Да дае коментар? :) да знам дали да го симнувам...

Филмчето ти е топ брат !!! Гледај го многу е добар !!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап