Сега е точно : Авдуст 2nd, 2021, 9:15 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2010, 4:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 13th, 2008, 2:58 pm
Мислења: 12
Aj ako ima nekoj neka stavi linkovi od cela diskografija na ELitni odredi....i uspat bilo koj drug album od Srpski Rap

Fala pozdrav RESPECTКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Септември 11th, 2010, 1:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
ако бараш српски рап, ок, ама ако бараш нешто од таа екипа, барај на др место...ја ко шо знам некако и немаат многу многу поврзаност они со рап, а посебно со underground рап, каков што и се промовира на форумчево...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Септември 12th, 2010, 10:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Јас го делам мислењето со тебе Марјан.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Септември 12th, 2010, 12:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
THE_LADY_D Напиша:
Јас го делам мислењето со тебе Марјан.
И јас те почитувам поради тоа, Lady... :wink:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Октомври 7th, 2010, 8:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
waaaaaaa.... после толку време влагам на форумов и влагам во мојот омилен дел "превземања" и.... baraaaaaaaaw елитни одреди?!?! WTF?!? hahahahahahahahah
отиде светов у курац.... :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2010, 9:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Јас ниту ги знам тие...

Поздрав народе.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Elitni Odredi Diskografija
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2011, 3:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Елитни одреди.... Хахааххахахахаххаах :D :D :D никако!

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап