Сега е точно : Јули 23rd, 2021, 10:11 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Здраво.Влезете тука
ТемаИспратено: Jaнуари 31st, 2011, 1:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 31st, 2011, 12:50 pm
Мислења: 4
Локација: Dallas, Texas
Здраво на сите...Сакам да прашам дали ке може некој да закачи песни односно сите албуми од Greenout,Legija,RNS,STR8,Tonyo San...... ? Многу ми требаат.
Фала однапред :roll:


_________________
СликаСлика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Здраво.Влезете тука
ТемаИспратено: Jaнуари 31st, 2011, 8:33 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 14th, 2009, 3:41 am
Мислења: 44
Здраво. ако ти требаат купи си ги


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Здраво.Влезете тука
ТемаИспратено: Февруари 1st, 2011, 1:20 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 31st, 2011, 12:50 pm
Мислења: 4
Локација: Dallas, Texas
greska imam STR8 sum pisal treba STR2... :)

Morbid Min - B Напиша:
Здраво. ако ти требаат купи си ги

hm prasuvam dali nekoj gi ima za download...
bi gi kupil da..
ali prvo da vidam dali ima nekoj za download link da mi dade :)

_________________
СликаСлика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Здраво.Влезете тука
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2011, 1:24 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
И јас преѓе чај пиев, али не го измешав шеќерот, па не беше благ.

Друже, овде подржваме легални македонски рап изданија. Се дури ги има во продажба, секој совесен рапер не би требало да ги upload-ира овде.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Здраво.Влезете тука
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2011, 4:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 31st, 2011, 12:50 pm
Мислења: 4
Локација: Dallas, Texas
aha :)
okey togas ke go kupam :)
fala :)

_________________
СликаСлика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап