Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:07 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Февруари 5th, 2010, 2:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2010, 12:10 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Еј, на Словенски рап си завртил ти.. :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2010, 12:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
ова е премногу добро, иако не разбирам! :)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2010, 7:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
"...pshijem na svet kad ga ne razumem..." барем така ми се слушна откоа го вратив 18 пати :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
звучи интересно, ама не разбирам бе да го ебам...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2010, 9:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Мене ми е сјебан звукот на рс-то, така да ништо не слушам некое време, инаку ќе ти преведев.
+ 1 месец чекам да ми ја активират регистрацијата на тој словенскиот андергаунд форум, така да уште немам слушнато шо имат, за да би постирала.

Ај ќе разберите вие, паметни сте, а и не е толку комплицирано ко шо изгледа. :wink:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Doša - Iz ulc Lublane
ТемаИспратено: Maрт 1st, 2010, 1:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Словенија дрма! :mrgreen:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап